Nová kolekce I.N.O.X. V

Nová kolekce I.N.O.X. V přináší elegantní redesign a zcela odlišný zážitek z nošení. Lehčí silueta a dotek ženskosti však nijak neubrali na síle a odolnosti těchto mimořádných hodinek.

I.N.O.X. V oslovuje moderní ženy, které hledají sportovní a odvážné, leč stále atraktivní hodinky. Redesign populárních hodinek snížil hmotnost a výšku pouzdra o jednu třetinu. Lehčí a více ženské, i tak si však zachovávají svou houževnatost.

Tyto univerzální hodinky se přizpůsobí každodenním výzvám, aniž by ztratili kousek svého stylu a propracovanosti. Jsou dokonalým každodenním společníkem pro jakoukoliv aktivitu. Od ranního běhu, sprchování, přes pracovní schůzky v kanceláři až po večerní posezení v baru.

Číslice, indexy a ručky hrají něžnými barvami šedé, bílé, černé, modré a růžové, zapouzdřené v chladně stříbrném nebo růžovo-zlatém pouzdře. Stylovým doplňkem je gumový ochranný kryt, který poskytuje dodatečnou ochranu a zároveň mění vzhled hodinek.

Pro zajištění perfektního vzhledu dostali hodinky lunetu, která odolá poškrábání. Šroubovací korunka byla během redesignu vyměněna ve prospěch snadného a hladkého zamáčknut, aby se zabránilo riziku zlomení nehtů. Nový design završuje přepracovaný paracord pásek, který je vybavený vylepšeným, měkčím vláknem s novým uzavíracím systémem, které disponuje dvěma výměnnými prodlouženími velikosti. Originální gumové pásky vám umožní každodenní výměnu s pomocí nového systému snadného uvolnění.

I.N.O.X. V se mají stát univerzální volbou hodinek pro odvážné a odhodlané ženy po celém světě. Vyrobeny, aby odolaly jakémukoli druhu každodenních dobrodružství a vydržely nejpřísnější homologační testy. Hodinky jsou navrženy a vyrobeny společností Victorinox ve Švýcarsku a jejich 5letá záruka + je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu společnosti Victorinox.