I.N.O.X. Carbon LE Luminous Camouflage

ODOLNÉ. SOFISTIKOVANÉ. LIMITOVANÉ.

Nové I.N.O.X. CARBON Limited Edition jsou moderní interpretací tradičního švýcarského hodinářství v kombinaci s outdoorovými vibracemi živě vyjádřenými kamufláží. Vychází z podstaty značky Victorinox. Jedná se o vysoce kvalitní, odolné a výkonné hodinky, které jsou uloženy v nárazuvzdorném obalu a jsou součástí sady, která obsahuje ochranný kryt kompasu, dodatečný gumový pásek a exkluzivní edici švýcarského armádního nože Evolution 23 ve vojenské zelené barvě. Každé hodinky a nůž nesou unikátní číslování a jsou celosvětově omezeny na pouhých 1 500 kusů.

Kamufláž se primárně používá ke skrytí, což je vlastnost, kterou se I.N.O.X. Carbon LE pyšní. Během dne uvidíte na maskáčovém číselníku ikonické červené logo Victorinox. Jakmile padne tma, vzor hodinek ožívá a číselník se rozzáří. Toho je dosaženo vrstvou Super LumiNova®, které hodinkám dodávají inovativní a velice živý vzhled. Jsou navrženy pro mladé městské muže, kteří hledají speciální, vysoce kvalitní hodinky. I.N.O.X. Carbon LE budou dokonale odpovídat jejich aktivnímu životnímu stylu a stanou se jejich spolehlivým partnerem ve dne i v noci.

Vzor kamufláže je přítomný i na ručně tkaném paracord pásku pro přežití s novým, velice pohodlným systémem zapínání. Pokud pásek rozmotáte, může nahradit tkaničku nebo přijít vhod v případě nouze, když potřebujete šňůrku. Stejně odolné je i uhlíkové pouzdro vyrobeno z podobného kompozitu, který chrání raketoplány před teplotami převyšující až 1260 °C. Extrémně lehké a vodotěsné až do 200 metrů, hodinky chytře kombinují vysokou úroveň strukturální tuhosti s odolností proti poškrábání i hypoalergenními vlastnostmi. V neposlední řadě je na ručkách přítomna vrstva Super LumiNova®, která zajišťuje perfektní čitelnost ve dne i v noci. Právě díky všem těmto prvkům dosahují tyto exkluzivní hodinky maximální úrovně výkonu a odolnosti.

Pro dodatečnou ochranu při neohrožených dobrodružstvích lze během několika vteřin připevnit ochranný kryt na kompas, který vám pomůže s orientací v městské džungli. A na samotný závěr balení obsahuje dodatečný NATO pásek ve vojenské zelené barvě a černý gumový pásek s titanovou sponou, díky kterým si může majitel své hodinky hravě přizpůsobit. Unikátní kapesní nůž Evolution 23, nově navržený tak, aby dokonale ladil s nejnovějšími hodinkami, obsahuje celkem 17 funkčních nástrojů. Limitovaná edice, která je k dispozici výhradně jako součást této sady, navíc obsahuje také kompas.

I.N.O.X. Carbon Limited Edition jsou moderní odpovědí pro městské dobrodruhy, které spojuje průkopnický duch značky Victorinox s nejmodernějšími technickými i světelnými inovacemi. Všechny hodinky Victorinox jsou vyvíjeny a vyráběny ve Švýcarsku. 5letá záruka+ je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu značky.

Hodinky I.N.O.X. Carbon LE Luminous Camouflage můžete koupit ZDE.