FieldForce Sport GMT

SPORTOVNÍ. BAREVNÉ. IKONICKÉ.

Je nejvyšší čas pro GMT verzi klasického a kultovního modelu FieldForce Sport, který nabízí moderní a sportovní vzhled pro každou příležitost. Barevné, leč sofistikované hodinky s tichou jistotou a jemnou silou.

Sportovní kolekce FieldForce je určena pro nonšalantní muže, kteří hledají jednoduché, ale mužné hodinky, které by odpovídaly jejich aktivnímu životnímu stylu. Sportovní barevný nádech, snadná čitelnost a vysoká spolehlivost činí z nového modelu FieldForce Sport GMT ideálního společníka pro každodenní dobrodružství. Bez ohledu na to, kde den začíná a končí, od procházek se psem, po trávení času v kanceláři nebo rychlý běh venkovem, FieldForce Sport GMT máte hned po ruce.

Jak název napovídá, tyto nové hodinky mají funkci GMT. Ta umožňuje okamžitou čitelnost druhého časového pásma, jako je domácí čas versus lokální čas. Kromě toho lze ručku GMT nastavit nezávisle, což je velice užitečná funkce pro obchodníky cestující po celém světě a skvělá pomoc při prevenci jetlagu.

Pouzdro z nerezové oceli s elegantní PVD vrstvou z černého bronzu dodává hodinkám nádech robustního a moderního vzhledu. Absolutní jedinečnost zajišťují prvky, jako výrazné sportovní barvy na různých částech hodinek a ručka ve tvaru ikonického švýcarského armádního nože. FieldForce Sport GMT jsou elegantní klasikou i outdoorovými hodinkami zároveň. 

Nový model není jen o ikonickém designu, ale také o kvalitě, spolehlivosti a vysoké funkčnosti. Aby byla zaručena vysoká čitelnost ve dne i v noci, mají výrazné číslice a velkou hodinovou i minutovou ručku. Všechny tyto prvky disponují vrstvou Super-LumiNova®, která svítí ve tmě.

Hodinky FieldForce Sport GMT můžete koupit ZDE.