FieldForce GMT

ELEGANTNÍ. RYZÍ. IKONICKÉ. 

Kolekce FieldForce je stejně odolná a funkční, jak naznačuje název inspirovaný armádou. Oblíbené a klasické hodinky přenáší své nositele do samotného jádra značky Victorinox, jenž je pověstná svou tradicí, kvalitou a inovativním designem. Se dvěma novými modely uvádí Victorinox funkci GMT, která nabízí možnost sledovat druhé časové pásmo.

Nové hodinky FieldForce GMT navazují na silné tradice značky. Číselník zdobí symbolická červená barva vteřinové ručky a ikonický kříž a štít dle vzoru švýcarského armádního nože. Výrazné číslice a ručky s vrstvou SuperLuminova® poskytují perfektní čitelnost ve dne i v noci a nově navržená luneta dodává kolekci FieldForce sportovní nádech.

Poutavou funkcí nových hodinek je nový číselník s funkcí GMT. Ta umožňuje okamžitou čitelnost druhého časového pásma, jako je domácí čas versus lokální čas. Kromě toho lze ručku GMT nastavit nezávisle, což je velice užitečná funkce pro obchodníky cestující po celém světě a skvělá pomoc při prevenci jetlagu.

Ať už běžíte z jednoho obchodního jednání na druhé nebo berete psa na procházku, nové FieldForce GMT jsou vždy spolehlivým společníkem. Nové modely jsou k dispozici s černým číselníkem a koženým řemínkem nebo s modrým číselníkem a tahem z nerezové oceli.

Kvalita je přítomna v každém detailu, od pokročilé ochrany korunky či výběru safírového sklíčka až po voděodolnost do 100 metrů. Pouzdro z nerezové oceli dává hodinkám nádech robustního a moderního designu. A než začnete obdivovat zápěstí majitele, hodinky a jejich součástky musí projít více než 100 homologačními testy, aby získaly pečeť kvality Victorinox. 5letá záruka+ je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu značky.

Hodinky FieldForce GMT s koženým řemínkem můžete koupit ZDE.

Hodinky FieldForce GMT s ocelovým tahem můžete koupit ZDE.