FieldForce Classic Chrono

KLASIKA. ELEGANCE. UNIVERZÁLNOST.

Kolekce FieldForce Classic Chrono kombinuje armádní odolnost a funkčnost řady FiledForce s novou, elegantní a špičkovou povrchovou úpravou. Aby byla tato exkluzivní fúze korunována, byly použity luxusní prvky, které vytvářejí poutavého, vzácného a spolehlivého společníka.

Inspirovány dlouholetým bestsellerem, nové Victorinox FieldForce Classic Chrono jsou exkluzivní, stylové a sportovní hodinky s velkou funkčností a ikonickým designem. Ideální pro muže hledající klasické, špičkově vypadající hodinky na každodenní nošení. Tyto univerzální hodinky dokonale ladí s jakýmkoli oblečením a hodí se do jakékoli situace, od práce v kanceláři po procházky po venkově či golf. Ať už den přinese cokoli, FieldForce Classic Chrono máte hned po ruce.

Elegantní hodinky nabízejí funkci chronografu, stupnici tachymetru a povrch Super-Lumia® pro snadnou čitelnost ve dne i v noci. Zakřivené číslice, leštěný číselník a diamantem broušené detaily povrchu dodávají těmto pánským hodinkám luxusní nádech. Kvalita je přítomna v každém detailu, od ochrany korunky a výběru safírového sklíčka, až po voděodolnost do 100 metrů. A než začnete obdivovat zápěstí majitele, hodinky a jejich součástky musí projít více než 100 homologačními testy, aby získaly pečeť kvality Victorinox.

Všechny hodinky Victorinox jsou vyvíjeny a vyráběny ve Švýcarsku. 5letá záruka+ je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu značky.

Celou kolekci tvoří celkem sedm designů, které vyhovují jakémukoli vkusu a okolnostem. Zákazníci si mohou vybrat mezi modrými, černými, stříbrnými a šedými ciferníky, hnědými nebo černými koženými řemínky i tahy z nerezové oceli.

FieldForce Classic Chrono se stanou první volbou moudrých mužů, kteří hledají něco speciálního s nádechem luxusu.

Hodinky z kolekce FieldForce Classic Chrono můžete koupit ZDE.