Alliance XS Fresh Energy

NOVÉ. DÁMSKÉ. NADČASOVÉ.

Alliance XS, oblíbené a elegantní hodinky pro stylové ženy, jsou nyní k dispozici v zářivých pastelových tónech, které vytvářejí výrazný styl. Nové barvy vychází z kolekce Victorinox Fresh Energy a hodinky si díky nim zachovávají svůj elegantní a věčný design s nádechem nové přitažlivosti.

Nové barvy Alliance XS Fresh Energy, inspirované svěžestí a vitalitou, jsou skutečně dech beroucí. Ostré odstíny mátové, nebesky modré a světle zlaté barvy zdobí leštěný číselník, vylepšený jedenácti Swarovski krystaly a ikonickým logem na dvanácti hodinách. Tyto hodinky jsou novou nezbytností pro každou moderní a sebevědomou ženu.

Nové barvy Alliance XS jsou nedílnou součástí napříč kategoriemi kolekce Fresh Energy a dokonale ladí se širokou škálou funkčních a chytrých předmětů určených pro ženy. Patří mezi ně obchodní tašky, batohy a doplňky Victoria 2.0, kolekce cestovních kufrů Connex Hardcase, SwissCard Classic v mátové barvě a nová vůně Victorinox Morning Dew. Victorinox Fresh Energy Collection nabízí zákaznicím jedinečnou příležitost nakupovat napříč kategoriemi zboží, zatímco stylově ladí s jejich oblečením.

Hodinky Alliance XS jsou naplněny hodnotami Victorinox. Vysoká kvalita, design a porozumění moderní ženě, která si potrpí na detaily. Stejně jako ona, dokonale vyvažují praktičnost a eleganci, jednoduchost a sofistikovanost. Při průměru 28 mm sedí hodinky úhledně a pohodlně na zápěstí. Atraktivní dominantou je jedenáct Swarovski krystalů osazených na indexech číselníku, které se lesknou stejně výrazně, jako tečky a ručky s vrstvou Super-LumiNova®. Barvy Fresh Energy doplňuje tah z nerezové oceli. Hodinky jsou vyrobeny ve Švýcarsku a mají 5letou záruku+, která je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu značky Victorinox.

Bez ohledu na osobnost, věk nebo styl oblékání si stylové ženy budou po celá léta užívat jiskru Alliance XS.

Alliance XS Sky Blue můžete koupit ZDE.

Alliance XS Mint můžete koupit ZDE.

Alliance XS Light Gold můžete koupit ZDE.