Hoďte se do stylu s Alliance

Oblíbená kolekce Alliance již více než 20 let chytře vyvažuje švýcarský design, technologie a kvalitu, s kterými vytváří nadčasové a elegantní hodinky. Victorinox nyní uvádí nové modely s velkou paletou barev a stylů.

Kolekce Alliance je ideálním společníkem pro intenzivní pracovní den. Tyto sofistikované hodinky jsou určeny pro muže, z kterých vyzařuje sebevědomí, ať už je kdekoli. A od svých hodinek očekává to samé. Je třeba obdivovat každý detail, od trojrozměrných indexů, povrchu Super-LumiNova až po kvalitu kůže a excelentní zpracování číselníku.

Třikrát potažené anti-reflexní safírové sklíčko odhaluje strukturovaný číselník s minimalistickým vzhledem. Výbornou čitelnost zajišťují tečky a ručičky s vysoce kvalitním povrchem Super-LumiNova. Vybrat si můžete mezi koženými řemínky v černé a hnědé barvě nebo několika barevných variantách z nerezové oceli. Různorodost stylů završují číselníky v černé, stříbrné, modré, tmavě zelené a šedé barvě. Pro zdůraznění funkčnosti jsou dva modely k dispozici v exkluzivní sadě se švýcarským armádním nožem.

Výběr mezi teplými a rozmanitými barvami a style není jedinou novinkou v kolekci Alliance. Majitel může najít tyto pohodlné a nadčasové hodinky na zápěstí své přítelkyně, která dokonale doplní její módní outfit ve stylu jejího partnera.

Pro zajištění odolnosti vůči jakýmkoli dobrodružstvím, musí hodinky projít více než stovkou homologačních testů v reálném životě. Hodinky jsou navrženy a vyrobeny společností Victorinox ve Švýcarsku a jejich 5letá záruka + je dalším důkazem vysoce kvalitního přístupu společnosti Victorinox.